Węże elastyczne Vinyl-Flex to wszechstronne przewody przeznaczone do zastosowań rolniczych i przemysłowych. Doskonale sprawdzają się jako węże do opryskiwaczy, węże nadmuchowe do wentylacji pomieszczeń gospodarczych i silosów, a także jako węże tłoczne do powietrza w kontakcie z chemikaliami stosowanymi w opryskiwaczach.
Ich konstrukcja zapewnia dużą elastyczność i wytrzymałość – węże są giętkie, karbowane na zewnątrz i odporne na odkształcenia. Podstawą wytrzymałości przewodu jest sprężynowy drut stalowy galwanizowany, który zapewnia stabilność i odporność na rozerwanie. Ścianka węża wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej, obustronnie pokrytej PCV, co nadaje mu odporność chemiczną oraz wytrzymałość na działanie promieni UV.
Giętkie węże Vinyl-Flex: oferta
Węże Vinyl-Flex dostępne są w standardowych długościach do 10 metrów, a dla wybranych średnic istnieje możliwość zamówienia przewodu do 15 metrów. Ich grubość ścianki wynosi 0,3 mm, co w połączeniu z elastyczną konstrukcją zapewnia łatwość montażu i użytkowania. Przewody te są odporne na temperatury w zakresie od -10°C do +80°C. Dzięki swojej wytrzymałej i przemyślanej konstrukcji, węże elastyczne Vinyl-Flex gwarantują długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie w najbardziej wymagających zastosowaniach. To niezawodny wybór dla każdego, kto potrzebuje trwałego, elastycznego i odpornego przewodu do opryskiwaczy, wentylacji czy nadmuchu powietrza.
CHARAKTERYSTYKA:
węże do opryskiwacza, węże nadmuchowe do opryskiwacza, węże do nadmuchu powietrza w silosach, węże do wentylacji silosów,
karbowany z zewnątrz,
wąż giętki, przewód elastyczny,
przewód w kolorze szarym,
wąż zbrojony drutem stalowym sprężynowym galwanizowanym,
Grubość ścianki : 0,3 mm
Podstawa konstrukcji węża: drut stalowy sprężynowy
Długości handlowe: standardowo do 10 mb, dla niektórych średnic po wcześniejszym uzgodnieniu do 15 mb
Odporność chemiczna: patrz tabela odporności chemicznej
Odporność termiczna: - 10 ÷ +80OC














